Володимир Зеленський закликав інші країни приєднатися до міжнародного флешмобу відеопривітань з нагоди 75-річчя ЮНЕСКО (Відео)

18.11.2020   00:28    3177days-ua.com

фото: DW

Про це повідомляють в Офісі Президента України.

Мета акції – привернути увагу до діяльності організації та підтримати її цінності.

“Ми високо цінуємо та підтримуємо важливу місію ЮНЕСКО. ЮНЕСКО відіграє унікальну роль у захисті світової спадщини, щоб ми могли передати її наступним поколінням. Україна пишається об’єктами та місцями, що увійшли до переліку Світової спадщини”, – сказав Зеленський.

Это интересно:  SpaceX вывела на орбиту еще 60 спутников Starlink (ВИДЕО)

Він висловив сподівання, що цей список збільшуватиметься, а Україна і надалі активно співпрацюватиме з іншими країнами-учасницями.

На українському відео є всі об’єкти матеріальної та нематеріальної спадщини України зі списку Світової спадщини ЮНЕСКО: Софійський собор, Києво-Печерська лавра, Резиденція митрополитів Буковини та Далмації (Чернівці), ансамбль історичного центру Львова та ансамбль собору Св. Юра, геодезична Дуга Струве, дерев’яні церкви Карпатського регіону в Україні та Польщі, стародавнє місто Херсонес Таврійський і його хора, букові праліси та давні ліси Карпат.

Это интересно:  Ученые из Херсона создали грибной пластик (ВИДЕО)

До нематеріальної спадщини увійшли: традиція косівської розписної кераміки, козацькі пісні Дніпропетровщини, петриківський декоративний живопис як феномен української орнаментальної народної творчості.

Зеленський пропонує інші країни підтримати флешмоб і публікувати на офіційних каналах та в соціальних мережах відеоролики про значення організації для кожної держави.

Дивіться відео Офіс Президента України:


загрузка...


Adblock
detector