Стрельба в Перми: список погибших и раненых

ВМС Тайваню посилилися модернізованим ракетним корветом

10.09.2021   17:15    534

На тлі загострення напруженості з Китаєм Тайвань в рамках плану острова щодо підвищення обороноздатності країни підсилює військово-морський флот. Так, у четвер, 9 вересня, на верфі в Суао відбулася церемонія введення до складу ВМС Тайваню першого модернізованого ракетного корвета класу «Тоцзян» (Tuo Jiang), який дістав прізвисько «вбивця авіаносців». Як повідомляє Navy Recognition з посиланням на газету South China Morning Post, в урочистому заході брала участь президент острівної держави Цай Інвень. Новий корабель названий на честь річки Тава в повіті Тайдун.

Это интересно:  Турция не признает вхождение Крыма в состав РФ - Эрдоган

До речі, перший корвет класу «Тоцзян» несе службу з 2014 року. Другий корабель, як і головний, виконаний за схемою катамарана і призначений для виконання завдань на мілководді та в прибережних водах, де кораблі з великою водотоннажністю, такі як фрегати, діяти не можуть.


Модернізований корвет став трохи більшим: водотоннажність корабля збільшилася з 567 до 700 тонн. Довжина корпусу – 60,4 метра, ширина – 14 метрів. Максимальна швидкість – 45 вузлів, дальність плавання – 2000 морських миль. Екіпаж – 41 особа.

Это интересно:  В Минобороны Великобритании отстранили сотрудника из-за утечки данных более 250 афганских переводчиков

Завдяки особливої конструкції корпусу новий корабель здатний виконувати завдання при хвилюванні на морі до 7 балів з висотою хвиль від 6 до 9 метрів.

Корвет озброєний вісьмома дозвуковими протикорабельними ракетами «Сюнфен-2» (Hsiung Feng II) й вісьмома надзвуковими ракетами «Сюнфен-3», чия дальність застосування досягає 150 км. Як основна гармата використовується 76-мм артустановка, для ближнього бою призначені 20-мм арткомплекс Phalanx CIWS та 12,7-мм кулемети.

За інформацією місцевих ЗМІ, флот Тайваню має намір підсилитися ще десятьма модернізованими корветами класу «Тоцзян». Очікується, що вже в наступному році компанія Lung Teh Shipbuilding передасть військовим наступний корабель серії.

Это интересно:  В Турции заявили, что не признают результаты российских "выборов" в оккупированном Крыму

armyinform.com.ua


Adblock
detector