Вітаміни, дефіцит яких може призвести до безсоння - Новости Ю

Вітаміни, дефіцит яких може призвести до безсоння

14.01.2022   15:00    1012

Дефіцит певних вітамінів може призвести до безсоння і важливо заповнювати їх запас

 

Безсоння може виникнути через нестачу харчування. Для міцного сну важливо споживати добре збалансовану їжу, яка також включає вітаміни, мінерали, білки, вуглеводи та інше.


Вітаміни, дефіцит яких може призвести до безсоння

Вітамін С. міститься в цитрусових. Це електростанція антиоксидантів, відомих своїми здібностями зміцнювати імунну систему, кістки та зуби. Включивши до раціону апельсини, ягоди, перець, броколі, лимон, ви можете покращити свій цикл сну.

Вітамін B6. Коли організм не отримує достатньо вітаміну B6, він перестає виробляти клітини, що викликають сон, що призводить до безсоння. Тому, щоб спокійно заснути, їжте банани, арахіс, овес, свинину, курку, рибу та індичку.


Вітамін Е. Допомагає запобігти недосипанню, яке в довгостроковій перспективі часто призводить до хронічного безсоння, втрати пам’яті та зниження когнітивних функцій. Ви повинні включати у свій раціон продукти з вітаміном Е, такі як мигдаль, соняшникова олія та насіння, гарбуз, шпинат та червоний перець.

Вітамін D. Допомагає регулювати настрій та запобігає запаленню. Згідно з дослідженням, вітамін D може викликати індукування клітин, що регулюють сон. Ви можете включати в меню такі продукти, як гриби, лосось, сардини, яєчний жовток та інші збагачені продукти.

Які наслідки безсоння

Нездатність заснути призводить до почуття занепокоєння та дратівливості. Ось як безсоння може вплинути на ваш загальний стан здоров’я:

— перепади настрою;

— гіпертонія;

— підвищує ризик інсулінорезистентності;

— діабет;

— збільшення ваги;

— ожиріння;

— слабкий імунітет.

zdorovia.com.ua

Adblock
detector