Гороскоп на 17 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Виразковий коліт. Що потрібно знати?

05.09.2021   05:00    219

Виразковий коліт вважається досить серйозним запальним захворюванням кишечника, яке дуже часто провокує серйозні ускладнення. На території нашої країни дана хвороба нерідко іменується неспецифічним виразковим колітом.


Загальна інформація

Фахівці-медики стверджують, що запальний процес при виразковий коліт, як правило, починається безпосередньо з прямої кишки, поширюючись далі і вражаючи слизові оболонки абсолютно всіх відділів товстої кишки. Примітно, що ступінь запальних змін може бути різна (від звичайного почервоніння до освіти вельми великих виразкових дефектів).


Виразковий коліт. Причини

На даний момент, на жаль, походження даного захворювання не встановлено. Лікарі виділяють кілька факторів, які провокують виразковий коліт. Серед них такі: стреси, неправильне харчування, різного роду кишкові інфекції, порушення в генетичному апараті і т. д. Необхідно зауважити, що вчені нашої країни і всього світу постійно досліджують дану проблему, намагаючись знайти основну першопричину хвороби.

Симптоми виразкового коліту

Это интересно:  Дієтолог назвала найкращі для серця продукти

Фахівці вважають, що практично у всіх пацієнтів такого роду захворювання

починається поступово. Найчастіше люди протягом тривалого часу не звертаються за допомогою до фахівця, так як приймають виразковий коліт за геморой або який-небудь інший недуга. Як показує практика, іноді інтервал між появою первинних симптомів і остаточним діагностуванням захворювання може становити від декількох місяців до п’яти років. В цілому всі симптоми можна умовно поділити на три великі категорії:

  • кишкові (порушення стільця);
  • системні (почастішання серцебиття, підвищення температури тіла, регулярна блювота, зневоднювання, різке зниження маси і т. д.);
  • позакишкові (результат імунних порушень).
Это интересно:  Фахівці встановили зв’язок між певними захворюваннями та використанням кондиціонерів

Виразковий коліт. Лікування

Після діагностування захворювання фахівець призначає індивідуальне лікування. Воно має на увазі під собою кілька цілей, серед яких — досягнення ремісії, зменшення симптомів захворювань і мінімізація факторів, що призводять до хірургічного лікування. Сама терапія також включає в себе декілька ступенів. Це дієта при виразковий коліт (бесшлаковая), прийом лікарських препаратів, а в деяких випадках і хірургічне втручання.

Профілактичні заходи

Это интересно:  Дієтологи пояснили, чому деяка їжа є шкідливою для ШКТ

На сьогоднішній день фахівці, що працюють у цій сфері медицини, не можуть точно визначити коло профілактичних заходів для уникнення подальшого появи захворювання. Ймовірно, вони будуть повною мірою розроблені після більш детального вивчення хвороби. Профілактика загострень на даний момент багато в чому залежить від кваліфікації і досвіду лікуючого лікаря, так само як і від бажання самого пацієнта. Щоб симптоми виразкового коліту знову не поверталися, рекомендується протягом досить тривалого періоду часу приймати ряд лікарських препаратів, а також дотримуватися дієти.

Stylezhinki

Adblock
detector