Викрали $2,5 млрд: хакери з України грабували міжнародні фінустанови (фото)

27.01.2021   19:44    212


Правоохоронці викрили групу хакерів, яка здійснювала масові втручання в роботу серверів банківських установ європейських країн та США. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Источник: nnovosti.info

За даними слідства, група хакерів з України з 2014 року, використовуючи шкідливе програмне забезпечення — так званий вірус-шифрувальник («банківський троян»), призначений для викрадення персональних даних – паролів, логінів та платіжних даних, здійснювала масові втручання в роботу серверів приватних та державних банківських установ Великої Британії, Німеччини, Австрії, Швейцарії, Нідерландів, Литви та США. Такими протиправними діями було спричинено шкоду фінустановам на суму близько 2,5 мільярдів доларів США.

Это интересно:  Мэр Николаева попал в новый скандал с вакцинацией (ВИДЕО)

В рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактами створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збуту, а також заволодіння чужим майном шляхом обману (ч. 1 ст. 361-1, ч. 3 ст. 190 КК України) проведено операцію на території м. Харкова та Харківської області. У ході обшуків виявлено та вилучено комп’ютерне та серверне обладнання, за допомогою якого хакерами здійснювалася протиправна діяльність.

Это интересно:  Как ни в коем случае не надо выручать застрявший пикап (ВИДЕО)

Наразі збираються докази для повідомлення про підозру ряду осіб, причетних до вчинення кримінальних правопорушень.загрузка...

Adblock
detector