Відмова від алкоголю: медик пояснила, що відбувається з організмом - Новости Ю

Відмова від алкоголю: медик пояснила, що відбувається з організмом

07.10.2021   21:40    1136

Харрієт Бредлі, керівник медпослуг центру Livi, розповіла, як на різних стадіях проявляється відмова людини від вживання спиртних напоїв. Про це пише Daily Mail.

Медик пояснила, що першим в списку на відновлення після відмови від шкідливої звички — сон. Він приходить в порядок вже протягом першого тижня: міцнішає, що позитивно позначається і на працездатності.Это интересно:  Названі 5 корисних властивостей м'яти

Так, як алкоголь виступає причиною зневоднення, вже на другому тижні без нього в організмі нормалізується водний баланс. Серед зовнішніх проявів — шкіра стає не такою сухою. Також на цьому тижні в норму приходить кислотний рефлюкс в шлунку.

Протягом третього тижня без спиртного, у людини спостерігається відновлення в обміні речовин, печінки та артеріального тиску, починає знижуватися вага.

Это интересно:  Які хвороби може лікувати кава

«Щоб перестати вживати алкоголь регулярно, краще знайти першопричину. Але в будь-якому випадку ви зможете проявити себе як вольова людина, що позначиться і на вашому здоров’ї», — рекомендує Бредлі.Adblock
detector