Від боязких пасів назад до тріумфу на останніх хвилинах: як збірна України створила сенсацію на Євро-2020 (Відео)

30.06.2021   12:57    1035

7days-ua.com

Збірна України, яка вийшла в плей-офф Чемпіонату Європи з футболу завдяки перемозі шведів над поляками, в 1/8 сенсаційно перемогла збірну Швеції і вийшла до чвертьфіналу турніру.

Матч 29 червня у Глазго для збірної України був грою ва-банк. З одного боку наша збірна вже і так на цьому Євро зробила історичний крок, вперше в своїй історії вийшовши у плей-офф Чемпіонату Європи. З іншого боку українським футболістам треба було довести, що серед 16-ти найкращих команд Європи збірна України опинилась невипадково.

Перші 20 хвилин матчу засвідчили: збірна України ризикувати зі шведами не збирається, але й летіти стрімголов в атаку також. Проривати оборону на підходах до воріт шведів наші збірники не поспішали. Тому й на половині поля суперника українські футболісти відзначались численними передачами поперек і боязкими пасами назад. Після забитого шведам гола збірна України почала грати впевненіше. За рахунку 1:1 обережність збірної України залишилась.

«Треба забити», — таку настанову дав головний тренер Шевченко збірній перед початком овертайму.

Коли в овертаймі українські футболісти зазнавали травм один за одним, а ліміт замін закінчувався, наша команда пішла ва-банк і атакувати вже не переставала. Це закінчилось тріумфом перемоги в 1/8 Євро-2020 на останніх хвилинах доданого часу. Це нарешті була така збірна України, якою її хочуть бачити всі вболівальники України.

Это интересно:  Как звучит Tesla Model S с мотором Dodge Hellcat (ВИДЕО)

«Напевно, це доля», — сказав Артем Довбик про свій перший забитий на Євро гол, який вивів збірну України у чвертьфінал Чемпіонату Європи.

В 1/4 Євро-2020 3 липня збірна України в Римі змагатиметься за вихід у півфінал Євро-2020 зі збірною Англії.

Більше подробиць, як 29 червня у матчі зі збірною Швеції збірна України здолала шлях від боязких пасів назад до тріумфу на останніх хвилинах і своїм виходом у чвертьфінал створила сенсацію на Євро-2020, — у відео Каналів Футбол 1,2,3.

Это интересно:  У Рівненській області підліток потрапив до лікарні через укус змії