Вибух у житловому будинку на Позняках: п’ятьом службовим особам АТ «Київгаз» повідомлено про підозру

26.04.2021   21:27    297


У межах розслідування за фактом вибуху у житловому будинку на Позняках, що стався 21 червня 2020 року, повідомлено про підозру першому заступнику голови правління АТ «Київгаз» та ще чотирьом службовим особам АТ «Київгаз». Про це повідомляє столична прокуратура.

Источник: nnovosti.infoВідповідно до висновку комплексної судової експертизи службові особи АТ «Київгаз» під час здійснення повірки побутових лічильників газу у будинку по вулиці Соломії Крушельницької, 1, допустили порушення вимог ряду нормативно-правових актів.

Это интересно:  На Харківщині співробітник податкової за $50 тисяч хотів вплинути на колег (фото)

В результаті порушення вищезазначених норм законодавства 21 2020 відбувся вибух газу, що призвів до обвалу конструкцій десятиповерхового багатоквартирного житлового будинку, загибелі 5 осіб та травмування 3 людей.

Крім того, внаслідок втрати житла мешканцям будинку заподіяно матеріальну шкоду на загальну суму понад 53 млн грн.

Згідно до висновку зазначеної експертизи встановлено коло службових осіб АТ «Київгаз», дії яких знаходяться у причинно-наслідковому зв’язку з настанням вибуху.

Это интересно:  Силовики з автоматами прийшли з обшуком в будинок Кличка: ситуація отримала несподіваний поворот (Відео)

26 квітня 2021 року за результатами розслідування першому заступнику голови правління АТ «Київгаз», трьом головним інженерам Управлінь експлуатації газового господарства та начальнику служби охорони праці АТ «Київгаз» повідомлено про підозру у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві, особою яка зобов’язана їх дотримуватись, що спричинило загибель людей, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України.

Это интересно:  У Дніпровському районі столиці підірвали банкомат (Відео)

Одночасно вказаним особам вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту з обов’язком носити електронний засіб контролю.

Крім того, вживаються заходи до заочного повідомлення про підозру ще одній особі, яка з серпня 2020 року знаходиться на тимчасово окупованій території Луганської області. Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.


Adblock
detector