Вибух у Новій Одесі: рятувальники знайшли тіло третього загиблого (фото, відео)

28.11.2021   21:58    351

Источник: glavcom.ua

Рятувальники продовжують розбирати завали житлового будинку
фото: dsns.gov.ua

Підрозділи ДСНС продовжують роботи по демонтажу зруйнованих елементів конструкції п’ятиповерхівки для пошуку інших жертв


27 листопада у місті Нова Одеса стався вибух в п’ятиповерховому житловому будинку. Внаслідок інциденту загинули щонайменше троє осіб. Станом на 16:10, рятувальники повідомили про вилучення з-під завалу тіла третьої жертви, загиблого чоловіка, інформує пресслужба ДСНС.


Наразі підрозділи ДСНС продовжують роботи по демонтажу зруйнованих елементів конструкції п’ятиповерхівки та пошуку інших жертв.


фото: dsns.gov.ua

«На місці розгорнуто два намети ДСНС (намет пункту обігріву та відпочинку для особового складу і штаб з ліквідації) та намет Червоного Хреста (забезпечують харчування). Нацполіцією організовано охорону громадської безпеки та недопущення мародерства», – додає пресслужба відомства.

До роботи залучено 232 особи й 54 одиниці техніки.


Роботи на місці вибуху газу у житловому будинку що у м. Нова Одеса на Миколаївщині (28.11.2021)

Автор: MNS GOV.UA

«Місцевими органами влади надається допомога постраждалим мешканцям (на даний час із 30 відселених квартир будинку в готелі виявив бажання поселитися 1 мешканець, всі інші тимчасово будуть перебувати у родичів та знайомих)», – відзначає ДСНС.

На місці працюють 75 співробітників рятувальної служби та 14 одиниць техніки. На місце події також направили кінологічну групу.

Рятувальники вилучили з-під завалів тіла п’яти загиблих.

У середині грудня минулого року почався демонтаж будинку на Позняках.

Також столичні слідчі завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно п’яти службових осіб АТ «Київгаз» за фактом вибуху у житловому будинку на Позняках.

Adblock
detector