Важкохворого з Covid-19 до реанімації несли на руках. Моторошне відео з Чернівців

29.10.2020   22:38    1498


Журналісти Української правди під час написання репортажу з інфекційного відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні зняли на відео шокуючу ситуацію: хворого з ускладненнями від Covid-19 шість жінок несли до реанімацію на помаранчевому простирадлі на руках, інформує UAINFO.org.

Источник: uainfo.org

«З-за дерев’яних дверей двоповерхової будівлі шестеро жінок виносять чоловіка на цупкій помаранчевій тканині. П’ятеро з них – працівниці лікарні, шоста – його дружина. Три кисневі подушки час від часу вислизають з рук жінок. Притримуючи лівою рукою кисневу маску, чоловік голосно стогне – від задухи. За кілька секунд його кладуть на каталку, що стоїть за три метри від дверей. Її не можуть підігнати ближче, бо біля будівлі ремонт. Шум бетонозмішувача і дзюрчанні води, якою наповнюється металева тачка, не можуть заглушити стогін чоловіка. Жінки штовхають каталку по невеликому шматку сірого щебеня, на якому чоловік підскакує, і врешті викочують на асфальт. Далі – реанімація», – йдеться в репортажі.

Это интересно:  В Киеве водители устроили кулачные разборки посреди дороги. Видео -

Читайте також: Режим надзвичайної ситуації в Україні продовжено до кінця року. ДОКУМЕНТ

Також зазначається, що чоловік, якого переносили – викладач місцевого університету, з яким працює донька-аспірантка завідувачки інфекційного відділення обласної лікарні Валентини Миндреску.


загрузка...


Adblock
detector