Финансовый гороскоп на неделю с 27 сентября по 3 октября 2021

Важка форма коронавірусу у МакSим: спливли несподівані подробиці

30.08.2021   14:55    220

Навколо російської співачки Марини Максимової (МакSiм), яка довгий час провела у лікарні та буквально перебувала на межі смерті (її навіть соборували) через ускладнення, викликані коронавірусом, розгорівся скандал.


Источник: showbiz.fakty.ua

Як повідомляє видання dni.ru, чутки про те, що співачка не так вже важко хворіла, підігрівали її колеги по сцені, які запідозрили МакSiм у піарі.


Это интересно:  Эшли Олсен впервые вышла в свет со своим возлюбленным

Тоді на її захист став «волонтер Леонід», який розповідав, як доглядав співачку у лікарні. Втім, чоловік приховував обличчя, а його прізвище не називалося. Проте пізніше з’ясувалося, що це був колишній банкір Леонід Краснер, якого у РФ кілька років тому засудили умовно за «розкрадання 170 мільйонів рублів». Після цього питань до співачки та її менеджменту побільшало.

Это интересно:  Горбунов хочет от Осадчей дочь

А піар-менеджер Іван Ірбіс заявив, що проблеми Максимової «пов’язані з алкоголем». Він не виключав того, що вона дійсно тяжко хворіла, але її піарники «повелися неправильно». Іван Ірбіс заявив, що їм не варто було кликати у свідки «афериста, який привласнив 170 мільйонів і потрапив під уголовку». Досить було б зробити фотографії пацієнтки під апаратом ШВЛ — тоді б сумнівів у реальності хвороби співачки було б куди менше.

Нагадаємо, що Максимову виписали з лікарні 13 серпня, але невдовзі знову госпіталізували — їй знадобилася реабілітація.

Это интересно:  Дженнифер Лопес носит роскошные сумки и со спортивной одеждой

Після повторної виписки у мережу виклали відео зі співачкою, яка, як стверджувалося, після коронавірусної інфекції важила трохи більше 30 кг і ледве ходила.

Фото зі сторінки Марини Максимової у соціальних мережах.


Adblock
detector