ВАКС заочно заарештував Януковича у справі щодо заволодіння резиденцією Межигір'я (Відео) - Новости Ю

ВАКС заочно заарештував Януковича у справі щодо заволодіння резиденцією Межигір’я (Відео)

07.10.2021   19:29    409

У четвер, 7 жовтня, Вищий антикорупційний суд прийняв рішення про заочний арешт президента-втікача Віктора Януковича у справі щодо заволодіння резиденцією Межигір’я.

Источник: uainfo.org


Із відповідним клопотанням до ВАКС звернулися раніше НАБУ і САП, інформує UAINFO.org з посиланням на НВ.


Дії Януковича і його сина Олександра, спрямовані на заволодіння Межигір’ям, були кваліфіковані за ч.5 ст. 191, ч.3 ст. 209 (привласнення або розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем; легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Это интересно:  Слониха затоптала крокодила, угрожавшего ее слоненку (видео)

«Обрати щодо Януковича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Після затримання і не пізніше ніж через 48 годин з моменту доставки до суду розглянути за його участі питання застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або його зміни на більш м’який запобіжний захід», — постановив ВАКС.

Читайте також: Россия «своих» не выдаст. Зачем Украине безуспешные попытки экстрадиции Януковича

Рішення за клопотанням щодо Януковича-молодшого поки не прийнято.

Это интересно:  У Чернігівському університеті на вчителя фізики навчається лише один першокурсник і той сумнівається щодо роботи у школі. ВІДЕО

НАБУ розслідує справу щодо заволодіння резиденцією Межигір’я з грудня 2019 року. Матеріали кримінального провадження налічують понад 1 500 томів.


Adblock
detector