«Вагнергейт». Розвідник розповів про погрози, що надходять йому та колегам з Офісу президента - Новости Ю

«Вагнергейт». Розвідник розповів про погрози, що надходять йому та колегам з Офісу президента

04.12.2021   03:03    345

Источник: glavcom.ua

Ексвійськовий розповів про безпрецедентний тиск з боку Офісу президента
фото: скріншот з відео

Ексрозвідникам погрожують кримінальними провадженнями


Після розголосу подробиць провалу операції із захоплення «вагнерівців» на співробітників українських спецслужб, задіяних у її організації, почав здійснюватися тиск та погрози з боку Офісу президента. Про це в ефірі токшоу «Свобода слова Савіка Шустера» заявив нині звільнений з лав Збройних сил України учасник операції, полковник запасу Роман Червинський.


«Спочатку були погрози звільненнями, кримінальними провадженнями, які передавалися, нібито, з Офісу президента. Після нарад в Офісі президента нам передавалися такі посили, що ви будете притягнуті до відповідальності, ви маєте мовчати», – зазначив ексрозвідник.На думку Червинського, таку реакцію влади спричинило обговорення операції із захоплення «вагнерівців» у ЗМІ.

«Були пропозиції сказати, що операції (із захоплення «вагнерівців» – «Главком») не було. Саме у 20-х числах лютого цього року ми були в керівників наших підрозділів і вони це говорили прямим тестом, що або мовчіть, або… Намагалися переконати нас, мене особисто, ту людину, яка провела не менш ніж 10 операцій і знає найбільше з усіх, хто може її знати, що це була російська операція», – обурився ексрозвідник.

Раніше керівник відділу розслідувань Bellingcat Христо Грозев заявив, що пресмарафон Володимира Зеленського не дав відповіді на всі запитання щодо «Вагнергейту».

Пізніше Зеленський звинуватив ексглаву Головного управління розвідки Міністерства оборони України Василя Бурбу у тому, що він «злив інформацію» щодо «Вагнергейту» у пресу.

Adblock
detector