В Україну прибули вантажі додаткової безпекової допомоги ЗСУ від Уряду США (Фото) - Новости Ю

В Україну прибули вантажі додаткової безпекової допомоги ЗСУ від Уряду США (Фото)

12.10.2021   01:32    646

[ad_1]
7days-ua.com

Усі фото – сайт Міноборони Україин

В рамках реалізації надання додаткової безпекової допомоги від Уряду Сполучених штатів Збройним Силам України 10 жовтня в Україну прибули вантажі міжнародної технічної допомоги.Про повідомило Міністерство оборони України там наголосили, що домовленості про цю допомогу були досягнуті під час нещодавнього візиту Президента Володимира Зеленського до США.

Это интересно:  Анджелина Джоли обеспокоила внешним видом на новой съемке для глянца (Фото)

Окрім раніше погодженого обсягу у 250 млн доларів, Україна отримує від американських партнерів медичне майно, озброєння, необхідні боєприпаси, високоточне озброєння та засоби радіолокаційного спостереження ще на  60 млн доларів. Вантажі надходять декількома партіями, одна з яких прибула сьогодні, 10 жовтня, до Міжнародного аеропорту “Бориспіль”.

Загалом, починаючи із 2014 року Україна отримала матеріально-технічної підтримки від США на загальну суму понад 2 млрд доларів.

Надання додаткової безпекової допомоги від Уряду Сполучених Штатів Збройним Силам України є черговим свідченням непорушного стратегічного партнерства між нашими державами.

Это интересно:  «Граница-2021»: активная фаза учений украинских силовиков продолжается (ФОТО)

Нагадаємо, що на початку вересня 2021 року у межах робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки було підписано Рамкову угоду щодо стратегічних основ оборонного партнерства між Міністерствами оборони України та США і Угоду між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про проєкти у сфері досліджень, розробок, випробувань і оцінки.

Это интересно:  Современный центр админуслуг строят в Запорожской области (ФОТО)

[ad_2]


Adblock
detector