В Україну прибули другі дози AstraZeneca для вакцинованих проти Covid-19 у лютому (Відео)

23.04.2021   14:51    3297days-ua.com

Прибуття лікака з вакциною від Covid-19 в аеропорт Києва 23 квітня. Фото – МОЗ України

Україна сьогодні безкоштовно отримала другу партію вакцини проти коронавірусу в рамках міжнародної ініціативи COVAX.Як повідомляє МОЗ України, в нашу країну прибуло 367 тисяч 200 доз вакцини AstraZeneca. В аеропорт Києва вакцина прилетіла у супроводі представників Всесвітньої організації охорони здоров’я і ЮНІСЕФ.

Це вакцина AstraZeneca, що зроблена в Південній Кореї.

Это интересно:  На Сумщині затримали молодика, який розстріляв людину 4 роки тому (фото)

Як заявив заступник глави МОЗ-головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, отримана сьогодні Україною вакцина AstraZeneca нічим не відрізніяється від вакцини Covishield, якою з 24 лютого в Україні почали щепити українців. Тому українці, щеплені раніше AstraZeneca-Covishield, другу дозу для здобуття імунітету від Covid-19 отримають вакциною AstraZeneca-SKBio.

«Партію вакцини AstraZeneca-SKBio, яка надійшла до країни у розмірі 367 тисяч 200 доз, використовуватимуть здебільшого в кабінетах щеплення для людей віком 65+. Частину залишать для другого щеплення громадянам, які зробили перше в період із 24 лютого вакциною AstraZeneca/CoviShield», – сказав Віктор Ляшко.

Читайте також: Уряд України опублікував Національний план вакцинації від Covid-19 з помісячною кількістю щеплень (Таблиця)

Більше подробиць — у відео ТСН та в повній версії брифінгу головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

Это интересно:  У столиці біля мосту тонув човен (фото)

Adblock
detector