В Україні збільшилось число хворих на грип: як відрізнити його симптоми від Covid-19? (Відео)

21.11.2020   01:08    10827days-ua.com

Сезон похолодання прогнозує збільшення числа хворих на грип. Але як його симптоми відрізнити від коронавірусу?

Симптоми в обох захворювань можуть бути дуже схожими, але є один показник, який дозволяє їх розрізнити – це рівень кисню в крові.

Про це розповіла інфекціоніст, медичний експерт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Катерина Булавінова в ефірі телеканалу 1+1.

Інфекціоністка прогнозує, що кількість важких пацієнтів з коронавірусом збільшуватиметься.

Это интересно:  Тримаємо кулачки: Джамала похвалилася першою номінацією на премію "Греммі". ВІДЕО

Дивіться відео ТСН:

“Будь-який пацієнт з високою температурою з різними симптомами видаватиметься або грипом, або коронавірусом, або грипом з коронавірусом. Через те, що місць у лікарнях небагато, госпіталізація повинна бути раціональною. Тому основним має бути рівень кисню в крові, якщо він у пацієнта 92, за українським протоколом, його повинні госпіталізувати, щоб отримувати кисневу підтримку”, – наголосила вірусологиня.

Это интересно:  Продолжение истории: николаевец, которому прохожие вызвали «скорую», оказался пьяным. Видео

 За її словами, місць із підведеним киснем не вистачає, але МОЗ планує купити концентратори, що допоможе дооснастити ліжка в медзакладах. 

Булавінова наголошує, що в Україні наразі не виконують протокол, який точно працює і допомагає, і додає, що деякі ліки використовують “як терапія відчаю”. “Можна і плазму крові тих хто одужав застосувати, але все експериментальне жодних гарантій не дає. Я б хотіла, аби виконувалося те, про що відомо – воно точно допомагає. Наприклад, якісна киснева терапія”, – каже експертка.

Это интересно:  Собирайте цветы : пранкеры позвонили Трюдо от имени Греты Тунберг (ВИДЕО)

загрузка...


Adblock
detector