В Україні водіям зробили приємний сюрприз з номерними знаками - Новости Ю

В Україні водіям зробили приємний сюрприз з номерними знаками

11.10.2021   06:00    354

На сайті Головного сервісного центру МВС України запрацював ще один сервіс «Наявність номерних знаків». Відтепер українські водії можуть безкоштовно відстежувати всі вільні номерні знаки для автомобіля.


Источник: avtodream.org

Про це йдеться на сайті ГСЦ МВС.

За допомогою нового сервісу можна дізнатися онлайн у вільному доступі про усі доступні для закріплення номерні знаки в усіх сервісних центрах МВС, а також обрати найкращий для своєї машини.


Это интересно:  Pininfarina показала все интересные детали электрического седана Foxtron Model E на видео

Є два критерія пошуку вільного номерного знаку для авто: «Наявність в області» та «Числова комбінація».

«Наявність в області»

Через нього водії дізнаються про всі номерні знаки, наявні в сервісних центрах МВС та ЦНАПах конкретного регіону. Крім номерів, вказується їх вартість, де вони наразі є та сервісні центри МВС. Якщо вказати у полі «Пошук» номер сервісного центру МВС, тоді з’являться усі номерні знаки, наявні у відповідному центрі.

«Числова комбінація»

Это интересно:  Новые правила перевозки пассажиров между областями: 45% маршрутчиков бастуют

Він допомагає знайти комбінацію цифр номерного знаку серед усіх сервісних центрів МВС та ЦНАПів.

«Перелік наявних номерних знаків оновлюється в режимі реального часу, тобто, після закріплення номерний знак не відображатиметься. У функціоналі номерні знаки не бронюються. Тому, збираючись до сервісного центру МВС, краще обирати декілька прийнятних варіантів комбінацій, наявних у ньому», — йдеться у повідомленні.

Також на сайті продовжує працювати інформаційний онлайн сервіс «Калькулятор вартості реєстрації ТЗ» та сервіси з онлайн перевірки документів: посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію та свідоцтва ДОПНВ про підготовку водія.

Это интересно:  ЗАЗ не будет выпускать доступный кроссовер для конкуренции с популярными моделями

Читайте також: У США почались випробування безпілотних вантажівок

Нагадаємо, 24 вересня в силу вступає рішення, згідно з яким зберігання номерів в сервісних центрах МВС коштуватиме трохи більше 10 гривень на день.

Adblock
detector