В Україні випробували перші вітчизняні імітатори повітряної цілі – такі використовують в НАТО. ВІДЕО

08.05.2021   23:54    603


ЗСУ вперше успішно випробували імітатор низьколітаючої повітряної цілі Flying Target-1 під час етапу навчальної бойової стрільби підрозділів протиповітряної оборони.

Источник: uainfo.org

Як повідомляє пресслужба Міноборони України, випробування відбулося на Рівненському військовому полігоні, інформує UAINFO.org.Як зазначають військові, ці FT-1 потрібні для імітації поодиноких і групових цілей у повітряному просторі для тренування підрозділів (розрахунків) протиповітряної оборони та радіолокаційних підрозділів Збройних Сил України, а подібні пристрої використовуються військовослужбовцями НАТО.

Это интересно:  Олексій Гончарук пояснив, чому Зеленський не звільняє Татарова (відео)

У Міноборони підкреслили, що це перша вітчизняна продукція такого типу.

«Цей комплекс — компактний. Складається з чотирьох захищених кейсів, які вміщують чотири безпілотні літальні апарати — літаки-мішені, переносну станцію управління, стартовий пристрій та антени. Обладнання мобільне та зручне у використанні на будь-якій місцевості та в різних погодних умовах. Він не потребує злітної смуги та може перевозитися будь-яким видом транспорту, зокрема бойовою та спеціальною технікою, на будь-які відстані», — зазначив інженер ТОВ «Безпілотні технології» Андрій Олішевський.

Это интересно:  В Киеве водитель задавил переходивших дорогу утят (ВИДЕО)

Комплекс FT-1, за словами військових, дозволяє імітувати як поодинокі, так і групові цілі противника у процесі підготовки розрахунків систем протиповітряної оборони ЗК «Тунгуска» (2С6), ЗРК «Стріла» (9К35), ЗРК «Бук» та інших ракетних комплексів.

Керує цим комплексом людина за допомогою наземної станції, яка дає змогу використовувати різні точки маршруту, виставляти політ низьколітаючої цілі в автоматичному та ручному режимах роботи.

Это интересно:  В Украине вручили кинопремию Золота Дзига-2021 (ВИДЕО)

Враховуючи те, що російські окупанти активно користуються у зоні проведення ООС безпілотниками, ця система дозволить якісно покращити підготовку підрозділів протиповітряної оборони.Adblock
detector