В Україні випробували дрон-камікадзе «Пілум»: він вражає ціль на відстані в 50 км. ВІДЕО

24.01.2021   18:43    880


Компанія A.Drones відзвітувала про успішне проведення випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».

Источник: uainfo.org

Про це розповідає «Перший мілітарний портал», інформує UAINFO.org.

Як запевняють розробники, літаки-камікадзе «Пілум» можуть використовуватися в складі рою дронів для прориву ворожої системи ППО.

Цілий комплекс можна розгорнути лише за дві хвилини і він може вражати цілі на дистанції до 50 км. Сам «Пілум» — це літак-снаряд (дрон-камікадзе) з масою бойової частини 2 кг у варіанті з силовою установкою, і 5 кг у варіанті плануючої бомби.

Это интересно:  "Вже готуєтеся на колінах полуницю збирати": на Львівщині директор ліцею розкритикувала одяг школярів. ВІДЕО

Завдяки тому, що «Пілум» працює в одному мережевому середовищі з іншими дронами, його можна використовувати у якості ретранслятора сигналів для наведення літака-снаряда на значній відстані від наземної станції.

Окрім цього, як запевняють розробники, передача даних однією частотою (цифровий канал) полегшує завдання ретрансляції сигналів від апарату до апарату, і дає можливість побудувати фізично захищений радіорелейний зв’язок із застосуванням вузькоспрямованих антен. Тобто, «Пілум» може протидіяти ворожим військам РЕБ.

Это интересно:  На сессии Сумского облсовета произошла драка (видео)

Комплекс складається з 4 апаратів, наземної станції та антенного посту. Середня швидкість — 90 км/год, а максимальна становить 110 км/год. Він може підніматися у повітря на дві тисячі метрів, а час польоту становить 30 хвилин.
загрузка...

Adblock
detector