В Одесі електромонтерів почали вчити на окулярах віртуальної реальності​

27.01.2021   19:48    181


В Одесі електромонтери оперативно-виїзних бригад тренуватимуться працювати з обладнанням електричних підстанцій у віртуальній реальності. Перше навчання з використанням VR-тренажеру вже пройшли співробітники ДТЕК Одеські електромережі.

Источник: nnovosti.info

Наголошується, що головне завдання, яке мають виконати електромонтери на тренажері, це безпечно та швидко перемкнути обладнання. У реальному житті від таких дій залежить здоров’я та життя працівників.

Это интересно:  Западный Буг вышел из берегов (ВИДЕО)

Електромонтерам достатньо надіти окуляри віртуальної реальності, щоб зануритися в змодельоване виробниче середовище, максимально схоже з реальністю, в тому числі і в масштабі. Відчуття повної присутності у віртуальному світі дає відеозображення на 360 градусів. Програма фіксує дотримання вимог охорони праці та виробничої безпеки, правильне застосування засобів індивідуального захисту, використання розпорядчих та вказівних знаків.

Это интересно:  Не потрібно тішити себе ілюзією, що вакцина все врятує: Шмигаль про третю хвилю COVID-19 (Відео)

Окуляри віртуальної реальності, що використовують в центрі підготовки та навчання персоналу компанії, відтворюють модель двотрансформаторній підстанції «Ялта 110/35/10». Фахівець вивчає теорію та віртуально виконує понад 50 перемикань під час ремонту та введення підстанції в роботу. Все, як в житті — взаємодія з устаткуванням, виконання необхідних операцій. Віртуальний учитель на прикладі показує, як потрібно виконати завдання.загрузка...

Adblock
detector