В акваторії Чорного моря військові провели змагання, присвячені пам’яті загиблого побратима (Фото)

11.08.2020   22:00    280


фото: Генеральний штаб ЗСУ

На Тендрівській косі, в акваторії Чорного моря серед частин ССО були проведені змагання, присвячені пам’яті бойового плавця, командира 73 морський центр СпП ім кошового отамана Антіна Головатого капітана 1 рангу Зінченка Олексія Володимировича. Він загинув, виконуючи бойове завдання під час обстрілу російсько-окупаційними військами, керованими кремлівським терористичним режимом, з БМ-21 «Град» в районі міста Старобешеве 17 серпня 2014 року.

Это интересно:  Полные имена знаменитостей, которые вас удивят (ФОТО)

Про це йдеться на сторінці фейсбук Генеральний штаб ЗСУ .

Змагання відбувались в два етапи: в басейні санаторію на Чорноморській косі та акваторії Тендрівської коси в Чорному морі.

Капітан 1 рангу Зінченко Олексій Володимирович все своє життя присвятив службі в 73 морському центрі спеціального призначення, він був досвідченим водолазом та мав кваліфікацію бойового плавця, загалом провів під водою близько 2000 годин.

фото: Генеральний штаб ЗСУ

Щорічні змагання з плавання серед частин Сил Спеціальних Операцій мають на меті увіковічнити пам’ять та значний внесок в захисті суверенітету та територіальної цілісності України командиром 73 морського центру.

Это интересно:  Картофельные бунты на Руси и почему крестьяне боялись корнеплода (ФОТО)

Оператори ССО змагались в плаванні вільним стилем на 50 метрів, пронирюванням на максимальну відстань, естафету на 50 метрів вільним стилем, командній естафеті, військово-прикладним плаванням на дистанцію зі зброєю в складі груп та виконанні задачі по спасінню утопаючого.

Оператори ССО продемонстрували високий професійний рівень та злагоджену командну гру під час проведення змагань.

Это интересно:  Жизнь животных на фотографиях (ФОТО)

Нагороди переможцям змагань, особисто вручала дочка загиблого героя – Наталка Зінченко.

Честь. Шана. Пам’ять!


7days-ua.com

загрузка...
Adblock
detector