УЄФА змінила рішення щодо форми збірної України на Євро-2020: напису «Героям слава!» не буде? (Відео)

13.06.2021   06:25    455


7days-ua.com

Переговори очільника Української асоціації футболу з УЄФА щодо форми збірної України на Євро-2020 тривають.Як повідомляють Факти ICTV, повідомлення, що УЄФА змінила своє грудневе рішення про затвердження форми українських футболістів на Євро-2020 з’явилось 10 червня у російських ЗМІ. У них йшлося, що європейські футбольні функціонери начебто вимагають прибрати з форми українських футболістів гасло “Героям слава!”. Офіційного ж повідомлення про зміну свого рішення УЄФА ще не робила.

Читайте також: УЄФА поставила крапку у претензіях Росії до форми українських футболістів на ЧЄ-2020? (Відео)

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», зі скаргами в УЄФА на форму збірної України наступного дня після презентації цієї форми у Києві звернулась Росія. В УЄФА тоді відповіли, що ця форма була затверджена ще в грудні 2020 року і відповідає всім вимогам. Російські функціонери у своїх скаргах не зупинились і 10 червня з’явились повідомлення про начебто необхідність прибрати з форми слоган «Героям слава!».

У якій саме формі збірна України 13 червня гратиме свій перший матч у Чемпіонаті Європи з футболу досі остаточно невідомо.

Это интересно:  У турецькій Анталії перекинувся автобус з туристами: 4 загиблих (відео)

Більше подробиць — у сюжеті Факти ICTV

Adblock
detector