Увірвалися на урок: невакциновану вчительку з Олександрії на очах у дітей поліцейські намагалися вигнати з класу (відео) - Новости Ю

Увірвалися на урок: невакциновану вчительку з Олександрії на очах у дітей поліцейські намагалися вигнати з класу (відео)

12.11.2021   21:48    525

У місті Олександрія Кіровоградської області, вчителька, яка нібито була відсторонена від роботи через відмову від вакцинації, прийшла на роботу і почала вести урок. Припинити це спробували працівники поліції.


Источник: nnovosti.info

Відповідне відео у Facebook опублікувала Світлана Бойченко.

Жінка повідомила, що поліцейські перебували у школі та чекали, коли відсторонена вчителька історії розпочне урок. Далі вони зайшли до класу і спробували її усунути на очах учнів.

«Поліцейські були у закладі і чекали на вчителя. Увірвалися на урок», — написала приголомшена вчителька.

Проте жінка, за її словами, має юридичну освіту та почала оскаржувати поведінку поліцейських на основі своїх прав, записаних у Конституції України.


Все це тривало досить довго – вчителька записувала дані поліцейських, знімаючи все на відео. Поліцейські сказали, що прийшли усунути її від роботи, на що вона відповіла «Ну усувайте, беріть та несіть».

Правоохоронці не стали цього робити і ситуація закінчилася тим, що вчителька викликала слідчо-оперативну групу, а поліцейські покинули клас.Adblock
detector