Ушкоджень кілька: стали відомі офіційні результати обстеження травми Бєсєдіна на Євро-2020 (Відео)

30.06.2021   16:59    690


7days-ua.com

Артем Бєсєдін може вилікувати травму за 6 місяців. Хірургічне втручання не знадобиться, хоч є перелом.У нападника збірної України і київського “Динамо” Артема Бєсєдіна сьогодні вранці у Києві медики на МРТ виявили відразу кілька ушкоджень лівої ноги внаслідок травми, отриманої вчора у матчі Євро-2020 зі збірною Швеції.

Про це офіційно повідомили сайти Української асоціації футболу та “Динамо” (Київ).

Як заявив глава УАФ Андрій Павелко, який із розташування збірної на Євро-2020 сьогодні вночі прилетів до Києва разом із Бєсєдіним, у травмованого футболіста медики на МРТ знайшли ушкодження кістки, але розриву зв’язок немає.

«Після обстеження стало відомо, що розриву зв’язок коліна, як боялися лікарі, у Артема, на щастя, немає. Однак є частковий надрив хрестоподібних та бокових зв’язок, а також серйозне ушкодження відростку великогомілкової кістки», — повідомив Президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко.

Читайте також: Від боязких пасів назад до тріумфу на останніх хвилинах: як збірна України створила сенсацію на Євро-2020 (Відео, Графіка)

Сайт київського «Динамо» уточнює, що на МРТ в Артема Бєсєдіна лікарі знайшли травми кількох зв’язок та перелом виростів стегнової кістки.

Это интересно:  Меблі літали у повітрі, а град трощив автівки: північ Італії накрила негода (фото, відео)

«Артему Бєсєдіну було проведено МРТ-обстеження. На знімках МРТ у нього є часткове пошкодження задньої хрестоподібної зв’язки, часткове пошкодження внутрішньої та зовнішньої бічної зв’язок, а також перелом виростків стегнової кістки без зміщення. Від удару прямою ногою у Бєсєдіна трапилася гіперекстензія (перерозгинання) в колінному суглобі, яка викликала таку значну травму. Зараз ми проводимо консультації з травматологами та хірургами з приводу тактики лікування. Попередньо це консервативне лікування. Термін відновлення — близько шести місяців», — офіційно повідомив головний лікар київського «Динамо» Андрій Шморгун.

Читайте також: З’явились перші дані про травму Бєсєдіна на Євро-2020: “Перемоги даються нам дорогою ціною” (Відео)

Это интересно:  Стовп чорного диму: у Німеччині на одному з найбільших хімзаводів прогримів вибух. ВІДЕО

Adblock
detector