Уповноважена ВР зустрілась на Донбасі з представником самопроголошеної «ДНР» (Фото)

03.12.2020   17:17    2377days-ua.com

У результаті зустрічі Уповноважена Верховної ради з прав людини Людмила Денісова забрала в самопроголошеної “ДНР” томи кримінальних проваджень і домовилась про передачу українській стороні ув’язнених, які відбувають покарання в закладах, що опинились під окупацією “ДНР”.

Про це повідомила Людмила Денисова у Фейсбук, опублікувавши фото.

“Сьогодні відбулася зустріч з представником так званої “ДНР” в робочій підгрупі з гуманітарних питань в ТКГ Дар’єю Морозовою”, – написала Денісова.

Вона проінформувала, що такому результату зустрічі передували два роки напружених перемовин.

“Під час зустрічі у результаті наших перемовин, які тривали понад два роки, було отримано 28 томів кримінальної справи стосовно громадянки України, яка протягом 20 років бореться за підтвердження своєї невинуватості в апеляційних та касаційних інстанціях України. Ця справа вже передана представнику апеляційного суду Донецької області. Вона буде розглянута та, зокрема, будуть проведені необхідні слідчі дії, чим право на справедливий суд та ефективний юридичний захист громадянки України буде дотримано”, – написала Денісова.

Это интересно:  Пёсики заснули в самых неожиданных местах и позах (ФОТО)

Вона додала, що в ході зустрічі обговорили питання про передачу 125 кримінальних справ і проваджень щодо 133 осіб.

“Ці люди були притягнуті до кримінальної відповідальності до початку військової агресії РФ на Сході країни”, – пояснила Денісова.

Читайте також: За ґратами в Україні краще: тисяча засуджених з окупованого Донбасу просить їх забрати (Фото)

“Також позитивно розглянуто питання щодо передачі для подальшого відбування покарання на підконтрольну Урядом України територію 300 засуджених осіб, які з початку військової агресії перебували у місцях позбавлення волі. Однак, це можна буде реалізувати після закінчення пандемії”, – проінформувала Уповноважена ВР з прав людини.

Читайте також: Разом із кримінальними справами – Україна забрала з окупованих “ДНР” територій частину ув’язнених (Фото)

Крім того, наголосила Людмила Денісова, було порушено питання щодо продовження процесу звільнення цивільних осіб та військовополонених, які утримуються на тимчасово окупованій території Донецької області.

“Наразі є технічні питання, які потребують уточнення, але в цілому сторона переговорів налаштована на організацію цього процесу. Сподіваюся, що найближчим часом усі домовленості будуть реалізовані”, – написала Денісова.

Читайте також: Бойовики на Донбасі віддали українській стороні 64 людини, засуджених іменем України

Это интересно:  Актеры, которые сыграли сразу несколько ролей в одном фильме (ФОТО)Adblock
detector