Українські вчені заявили про розроблений ними ПЛР-тест, що розрізняє Covid-19 і грип

21.12.2020   18:55    412


7days-ua.com

Тест методом полімеразно-ланцюгової реакції за 6 годин здатен визначити, чи у хворого Covid-19, чи грип типу “А” або ж грип типу “В”. 

Про розробку своїми вченими такого потрійного ПЛР-тесту заявив на офіційній сторінці у Фейсбук Інститут молекулярної біології і генетики.

Сподіваємося на зацікавленість МОЗ комбінованим ПЛР-тестом”, – заявили і Інсититуті, зазначивши, що такий тест став би в нагоді лікарям для дігностики в час сезонного захворювання на грип і РВІ в Україні.

“Нові ПЛР-тести перевірено на зразках від хворих, які булі передані нам Центром громадського здоров’я в Києві”, – повідомив про результативність розробки українських вчених директор Інституту молекулярної біології і генетики академік Михайло Тукало.

Вчені нагадали, що в січні цього року Інститут молекулярної біології та генетики (ІМБіГ) першим в Україні на замовлення РНБО розробив і сертифікував тест-системи для діагностики Covid-19.

“Першого в нашій країні хворого на коронавірус у Чернівцях виявили на початку березня 2020 року завдяки тестам ІМБіГ”, – йдеться в повідомленні.

Это интересно:  Пандемическая мода: Как правильно подобрать защитные маски под образ

Adblock
detector