Гороскоп на 25 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Українка виграла у лотерею в Італії два мільйони євро (ФОТО)

27.08.2021   12:12    764

В італійському місті Удіне українка купила в тютюновому кіоску 5 лотерейних квитків за 50 євро, один з яких виявився з виграшем у 2 мільйони євро.

Про це повідомляє місцеве видання Friulisera.Власники тютюнового магазину на вулиці Віа Рома Кан Ні і його дружина, розповіли, що уродженка України є постійною клієнткою і часто купувала 10-єврові скретч-карти лотереї Mega Miliardario. Свій щасливий квиток вона купила вранці в середу, 25 серпня.

Українка виграла у лотерею в Італії два мільйони євро, фото-1

За словами китайців, ні вони, ні сама українка не могли повірити у настільки великий виграш, тому зробили ксерокопію скретч-карти для повторного огляду.

Это интересно:  Пользователи поделились крутыми снимками из иллюминатора самолета (ФОТО)

Коли все підтвердилося, власники магазину повісили банер про те, що «тут зірвали 2 мільйони євро», на який збіглися журналісти.

Українка виграла у лотерею в Італії два мільйони євро, фото-2

Як виявилося, міні сенсація зіпсувала плани меру Удіне П’єтро Фонтаніні, який перед місцевими виборами організував нагородження міського поліцейського гарнізону, скликавши прес-конференцію. Градоначальник був неприємно здивований, оскільки журналісти його проігнорували, кинувшись шукати переможницю лотереї.

Это интересно:  Три кораблі НАТО зайшли в акваторію Чорного моря: що відомо. Фото

galas.te.ua


Adblock
detector