Українців закликають підтримати створення Олімпійського комплексу «Фристайл» (відео)

14.05.2021   20:45    591

На сайті президента України з’явилася петиція під назвою «Підтримка розвитку фристайлу та створення єдиного Олімпійського комплексу «Фристайл» в Україні». Метою ініціативи та проєкту є підтримка та популяризація фристайлу в Україні, що, в першу чергу, передбачає роботу над створенням спортивного комплексу «Фристайл», який може бути втілений в будь-якому місті країни.

Источник: nnovosti.info

«Трамплін у мрію» — так організатори називають свій проєкт, адже його головна мета — розвиток фристайлу в Україні.Грандіозний проєкт з будівництва трампліну для занять фристайлом та зимовими екстремальними видами спорту взялися реалізувати:

Это интересно:  На Закарпатье загорелся лагерь ромов (ВИДЕО)

Олександр Абраменко — ідеолог проєкту. Видатний миколаївський фристайліст, який прославляє Україну на міжнародному рівні, Олімпійський чемпіон, срібний призер чемпіонату світу, володар малого кришталевого глобуса, переможець кубків світу та Європи.


Максим Білоніжко — інженер-проектувальник, автор проєкту;

Максим Нескоромний — старший тренер національної збірної України з фристайлу. Голова Миколаївської обласної федерації лижного спорту (ГО «МОФЛС»);

Юрій Зозуля — Президент федерації вейкбордингу. Дванадцятикратний чемпіон України в канатній та катерній версії вейкбордингу. Відомий український меценат і бізнесмен. Творець і засновник столичного екстрим-парку XPark. Засновник спортивного порталу Mixsport. Радник Київського міського голови Віталія Кличка.

Это интересно:  На Волыни мужчина спрыгнул с четвертого этажа и убежал (ВИДЕО)

«На території міста Миколаєва розташований об’єкт спортивного призначення — трамплін для тренувань з фристайлу, який входить до складу водноспортивного комплексу «Спартак». Цей трамплін висотою 24 метри є унікальним і єдиним в Україні. На жаль, на сьогодні його доля залишає бажати кращого, вже багато років тренування з фристайлу не проводяться. Залізо заржавіло, покриття немає, кругом безлад і сміття», — йдеться в петиції.

Як підкреслюється в документі, місцева влада не зацікавлена у відновленні, підтримці й в подальшому розвитку фристайлу та спорткомплексу «Спартак».

Это интересно:  Була дуже п’яна і ледь залізла на огорожу моста: з’явилось відео, як у Дніпрі самогубця стрибнула головою вниз

«Саме тому, ми шукаємо способи зберегти унікальну історію цього спорту на Миколаївщині. Не можна позбавляти місто і країну унікального об’єкта й унікальної історії. Не можна позбавляти міжнародний спорт нових спортсменів. Зазначені проблеми є критично важливими, тому просимо приєднатися і підтримати ініціативу в питанні розвитку олімпійського комплексу «Фристайл», — зазначено в петиції.

Презентація комплексу з фристайлу.


Adblock
detector