Україна зреагувала на загрози через мігрантів на кордоні Білорусі і ЄС: повна версія брифінгу за підсумками засідання РНБО (Відео) - Новости Ю

Україна зреагувала на загрози через мігрантів на кордоні Білорусі і ЄС: повна версія брифінгу за підсумками засідання РНБО (Відео)

12.11.2021   15:11    600


7days-ua.com

Україна вживає термінових заходів із захисту своїх кордонів через міграційну кризу на кордоні Білорусі і Євросоюзу. Оперативний план цих заходів був ключовим питанням на засіданні РНБО України 10 листопада.Про такий результат засідання заявив на брифінгу секретар РНБО України Олексій Данілов.

Конкретних заходів Данілов не назвав, але заявив, що Україна діятиме адекватно до загроз.

“Всі відповідні відомства отримали відповідні вказівки, які найближчим часом буде оформлено в нормативно-правові документи, і всі будуть обов’язково їх виконувати… Сил і засобів буде більш ніж достатньо”, – запевнив Олексій Данілов.

Своєю чергою глава МВС України Денис Монастирський на брифінгу повідомив, що до охорони кордону України з Білоруссю буде залучена Нацгвардія.

«Були визначені ділянки найбільш можливі для масового скупчення мігрантів коло державного кордону і також буде посилено державний кордон силами Національної гвардії та Національної поліції. Крім мого, в найближчий час буде залучено підрозділи територіальної оборони в прикордонних областях, щоб перевірити і провести навчання по взаємодії і бути готовим до будь-яких можливих сценаріїв у разі потрапляння незаконних мігрантів», — повідомив міністр внутрішніх справ України за підсумками засідання РНБО України.

Читайте також: Нелегали з Білорусі прорвались у країну ЄС. Загроза є і для України (Відео)

Повна версія брифінгу Олексія Данілова та Дениса Монастирського за підсумками засідання РНБО — у відео 5 каналуAdblock
detector