Україна знову у трійці лідерів країн Європи за новими випадками Covid-19 (Таблиця)

23.04.2021   19:00    373


7days-ua.com

21 квітня у світі офіційно підтвердили 884 тисячі нових випадків Covid-19, з яких 16 тисяч 235 – в Україні. Наша країна стала третьою серед європейських держав за приростом нових випадків коронавірусу за цю добу.Про це свідчать дані сайту Worldometers.

За йог оінформацією, минулої доби в Європі діагностували 43 тисячі 485 нових інфікувань коронавірусом. 34 тисячі з них виявили у Франції. Ця країна вже другий тиждень очолює антирейтинг європейських країн за добовим приростом нових випадків Covid-19. На другому місці цього антирейтингу 21 квітня виявилась Німеччина з понад 29-ти тисячами нових випадків, на третьому – Україні, де лабораторно підтвердили за добу 21 тисячу 235 нових інфікувань Covid-19.

Это интересно:  В ОАЭ одобрили экстренное использование вакцины Pfizer для подростков

Світовий антирейтинг продовжує очолювати Індія, де за добу виявили 332,2 тисячі нових хворих на коронавірус. Україна в світовому антирейтингу — десята. 

Читайте також: Україна ввійшла в трійку країн-антилідерів Європи за поширенням Covid-19 (Таблиця)

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», 4 квітня Україна була у трійці країн Європи з найвищими показниками нових випадків коронавірусу.

Читайте також: Україна очолила антирейтинг країн Європи за показником Covid-19 (Таблиця)

5 квітня Україна очолювала антирейтинг Європи за добовим приростом нових випадків: тієї доби приріст нових інфікувань короанвірусом у нашій країні був найвищим серед європейських країн.

Это интересно:  За два дня в Германии вакцинировали почти 2% населения

Пандемія Covid-19 у світі триває.

Adblock
detector