Україна заборонила в’їзд іноземців з Індії (Відео)

30.04.2021   14:17    346


7days-ua.com

Фото – almaty.tv

Україна заборонила в’їзд із 2 травня на свою територію іноземців із Індії. У цій країні найвищий у світі показник поширення Covid-19.Про таке рішення Кабінету міністрів України заявив сьогодні заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

За його словами, в’їзд в Україну заборонений усім іноземцям, які були в Індії впродовж останніх 14-ти днів.

Это интересно:  Ученые рекомендуют увеличить интервал между прививками против коронавируса

“Уряд України прийняв рішення про заборону перетину державного кордону з нуля годин 2 травня іноземцям та особам без громадянства, які прибули з Республіки Індія або перебували на її території не менше 7-ми днів протягом останніх 14-ти днів”, – повідомив Віктор Ляшко.

Читайте також: Цілодобові крематорії Індії не встигають палити тіла померлих від Covid-19 (Відео)

Громадяни України, які повертаються з Індії, мають пройти обов’язкову двотижневу самоізоляцію, навіть якщо ПЛР-тест на Covid-19 у них негативний, повідомив Головний санітарний лікар України.

Это интересно:  В Севастополе – двое умерших и 22 новых инфицированных COVID-19

«Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно або тимчасово проживають на території України, є подружжям або дітьми громадян України, які перетинають державний кордон на в’їзд в Україну і прибули з Республіки Індія, підлягають обов’язковій самоізоляції, незалежно від наявності і результатів тестування методом полімеразної ланцюгової реакції», — наголосив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Читайте також: Індія продовжує лідирувати у світовому антирейтингу Covid-19

Більше — у прямій мові Віктора Ляшка.

Это интересно:  Хорватия первой в Европе протестировала COVID-паспорта
Adblock
detector