Україна видворила до Росії двох кримінальних «авторитетів»

30.04.2021   19:40    260


Источник: glavcom.ua

Міндію Гальського і «кримінального авторитета» видворили за межі України
Фото: Нацполіція

Чоловіків видворили і заборонили їм в’їзд до України на п’ять років

У Волинській області примусово видворили до Росії двох затриманих раніше представників криміналітету. Про це повідомляє Нацполіція.«29 квітня правоохоронці примусово видворили обох російських «авторитетів» у РФ із забороною в’їзду в Україну терміном на п’ять років», – сказано в повідомленні.

Это интересно:  Серед нападників були дві жінки: на Дніпропетровщині бандити пограбували та побили пенсіонера у власній квартирі (фото)


Зокрема, «злодій в законі» на прізвисько Міндія Гальський був затриманий у Харкові в грудні 2019 року. Він незаконно потрапив в Україну з РФ і мав намір зустрітися з представниками злочинного світу, «щоб визначитися з напрямками майбутньої діяльності і встановити свій злочинний вплив».

Другий 42-річний чоловік, раніше засуджений у Росії за особливо тяжкі злочини, був затриманий у січні 2020 року в Закарпатській області під час спроби незаконного перетину кордону.

Это интересно:  У Вінниці спалахнула офісна будівля: є загиблий (Відео)

1 з 4 на весь екран згорнути Україна видворила до Росії двох кримінальних «авторитетів» Україна видворила до Росії двох кримінальних «авторитетів» Україна видворила до Росії двох кримінальних «авторитетів» Всі фоторепоратажі


Тоді обох порушників міграційного законодавства за рішенням суду помістили в пункти тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України.


Adblock
detector