У Житомирі батьки і вчителі протестують проти дистанційного навчання у школах із 1 вересня (Відео)

23.07.2020   01:58    224


фото: Суспільне Житомир

“Дистанційне навчання не сприяє успішному засвоєнню матеріалу”, – такий месиндж батьків і вчителів, котрі вийшли на протест проти введення дистанційного навчання учнів з 1 вересня. Сьогодні вони вийшли на майдан Корольова у Житомирі із вимогами повернути дітей у класи з нового навчального року.

Про те, чого саме і чому вимагають батьки і вчителі, Суспільному розповів співорганізатор акції Анатолій Каблов. За його словами, дистанційне навчання не може бути єдиною формою роботи з учнями.

Это интересно:  Мати копала підземний хід під в`язницю, аби витягти сина (Відео)

“Дистанційне навчання має нам допомагати, але воно не має переходити в режим сімейного навчання. Підготовка дітей до державної підсумкової атестації та ЗНО – це дуже серйозна робота. Дистанційна форма навчання цьому не сприяє”, – розповів Каблов журналістам.

Участь в акції взяли представники батьківських комітетів та вчителі житомирських шкіл.

Під час акції учасники збирали підписи на підтримку звернення з вимогою припинити повне дистанційне навчання у школах, після чого його передали заступниці голови облдержадміністрації Вірі Роговій.

Это интересно:  Українець купив острів біля берегів Італії за 10 мільйонів євро. Хто він? (Відео)

“Першого вересня всі діти обов’язково йдуть до школи, але ми відпрацьовуємо три моделі: змішане навчання (частина дітей навчається дистанційно, інша частина ходить до школи, а потім навпаки – ред.), елементи дистанційної роботи для старшої школи і той варіант, що вся початкова ланка піде до школи”, – розповіла Віра Рогова.

Акції проти дистанційного навчання відбулися і в інших містах України, зокрема, в Полтаві, Хмельницькому та Кропивницькому.

Это интересно:  Заложница киевского террориста рассказала, о чем с ним разговаривала. Видео

Докладніше – у відео Суспільне Житомир:


7days-ua.comзагрузка...


Adblock
detector