У яких областях школярі люблять українську мову найбільше

21.05.2021   17:32    427

Источник: glavcom.ua

Проаналізували 398 робіт із усіх куточків України
Скріншот фото: відео Olena Slyzhuk

Найбільше люблять українську мову діти у Львівській та Волинській областях

Освітня компанії Human провела челендж «Українська мова важлива» серед учнів та студентів. У результаті отримали 398 робіт з усіх куточків України, зокрема з тимчасово окупованих територій.

Это интересно:  У Дніпрі 31-річна дівчина зістрибнула з мосту і потонула (фото)

Найбільше учасників, які вирішили проявити любов до української мови, виявилося у Львівській, Волинській, Житомирській областях, а також у столиці.Згідно зі статистикою дистанційного конкурсу, найменша кількість творчих робіт про українську мову було подано з Дніпропетровської та Закарпатської області.

Із тимчасово окупованої території Республіки Крим не було подано жодної роботи. Тим не менше організатори отримали авторські вірші та малюнки з Донецької (8) та Луганської (9) областей. За словами організаторів, декілька робіт було подано із зони ОСС.На початку травня завершився Всеукраїнський челендж «Українська мова важлива». Упродовж 20-ти днів школярі публікували у своїх соціальних мережах творчі роботи на тему важливості рідної мови під хештегом #HUMANМарафон.

Спільно з партнерами на базі Освітнього хабу міста Києва Міністерство культури та інформаційної політики презентувало мультимедійний курс «Сучасна українська мова».


Adblock
detector