Гороскоп Павла Глобы на 17 сентября 2021: все знаки зодиака

У Тернопільському технічному ліцеї «завдяки собі вчать ощасливлювати інших» (Фоторепортаж із Дня знань)

01.09.2021   23:46    376


7days-ua.com

У Тернопільському технічному ліцеї традиційно відбулося свято першого дзвінка. Не завадив навіть дрібний дощ, який у “легкому режимі” не зіпсував святкового настрою присутнім.Як інформувала раніше ІА “7Днів-Україна” згідно із дотриманням рекомендацій МОН щодо карантинної безпеки, урочистості у школах Тернополя організували просто неба із мінімальною кількістю учнів.

Читайте також: День знань у школі – які сценарії його проведення рекомендують у МОЗ

Это интересно:  Забавные снимки с котейками для поднятия настроения (ФОТО)

Читайте також: Між школами, в яких вакцинувалися 80% працівників розігруватимуть компʼютери

Читайте також: Олена Зеленська та посольство Швейцарії у травні запускають кампанію про здорове харчування у школах

Читайте також: Уроки фізкультури у школах проходитимуть по-новому, – МОН

За інформацією директорки Тернопільського Технічного ліцею Юлії Марусиної цьоріч у Техліцеї випускатимуться 32 одинадцятикласники, які навчатимуться вже по розподілених двох групах.

Это интересно:  Как строят «бетонку» на въезде в Николаев (фоторепортаж)

Читайте також: Найбільше нагород у ліцеїстів Тернопільського технічного ліцею: міський голова Тернополя відзначив успішних школярів (Фото)

У нову шкільну родину, у якій профілюючими предметами є фізика,математика, а також інформаційні технології, запросили 41 першокурсника (вони ж є учнями 8-го класу).

Як зазначила директорка навчального закладу, попереду навчальний рік, у якому всім треба докласти максимум зусиль задля успішного результату, і бути готовим до можливих повсякденних викликів, попри те важливо навчитися акумулювати час. — Життя прекрасне, коли ти щасливий, та набагато краще, коли інші щасливіші завдяки нам — у сімʼї, в ліцеї, в нашій спільній громаді,— підсумувала директорка Тернопільського Технічного ліцею Юлія Марусина.

Докладніше, як у Тернопільському технічному ліцеї проходили урочистості з нагоди початку нового навчального року у фоторепортажі Наталії Назар:

Это интересно:  На Днепре начали тестировать шлюзование караванов из двух барж и буксира (Фото)
Adblock
detector