У США склали присягу 46-президент і віце-президент. Повна версія інавгурації (Відео)

21.01.2021   11:05    3657days-ua.com

За безпрецедентних заходів безпеки та ігнорування церемонії 45-им президентом США 20 січня на Капітолійському пагорбі Вашингтона урочисто склали присягу 46-й президент Джо Байден і 46-ий віце-президент Камала Гарріс.

Пряму трансляцію інавгурації з Капітолію дивились по телевізору не тільки в інших країнах, але й самі американці – церемонія вперше пройшла без багатотисячної присутності громадян США та іноземних делегацій. Такі безпрецедентні заходи безпеки у США вжили через пандемію коронавірусу та штурм Капітолію 6 січня. Замість 200 тисяч гостей, як це було під час попередніх інавгурацій, на інавгурацію Джо Байдена було запрошено лише тисячу. Це члени Конгресу та колишні високопосадовці, зокрема, екс-президенти США.

Это интересно:  На Закарпатье со стрельбой задержали алжирцев (ВИДЕО)

Під час церемонії Каміла Гарріс і Джо Байден склали присягу. Біблію для присяги Байдена тримала його дружина, тепер уже Перша леді США.

У своїй інавгураційній промові 46-ий президент США Джо Байден говорив про небхідність об’єднання американців після подій 6 січня і наголошував, що відстоюватиме інтереси американців незалежн овід того, чи вони демократи чи республіканці.

Это интересно:  В Ровно спасли подростка из "группы смерти" (видео)

“Об’єднаймося для боротьби з ворогами, з якими ми стикаємося: гнів, обурення і ненависть, екстремізм, беззаконня, насильство, хвороби, безробіття і безнадія. З єдністю ми можемо робити великі справи”, – закликав американців Байден.

45-ий президент США Дональд Трамп церемонію свого наступника проігнорував, так і не визнавши своєї поразки на президентстких виборах. Тому символічної передачі президентської влади від Трампа до Байдена на церемонії не було.

Это интересно:  В горсовете Харькова сняли барельеф с Лениным (ВИДЕО)

Симолічно владу віце-президента Майк Пенс передав під час церемонії 46-му віце-президенту США Камалі Гарріс, яка стала першою жінкою на цій посаді.

Повна версія інавгурації 46-го президента і війце-президента США – у відео Голос Америки. Українською .
загрузка...

Adblock
detector