У штабі розповіли про ситуацію на КПВВ у зоні ООС. ВІДЕО

02.12.2020   09:39    229


Російські окупанти й колаборанти далі блокують роботу більшості КПВВ на Донбасі

Источник: uainfo.org

Про це повідомив пресцентр Об’єднаних сил, інформує UAINFO.org.

Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду в районі операції Об’єднаних сил функціонують у штатному режимі. За рішенням командувача Об’єднаних сил контрольні пункти відкриті для пропуску щоденно з 08.00 до 16.00.

Проте вільне переміщення громадян через лінію розмежування в абсолютній більшості дорожніх коридорів блокують російські окупаційні війська. Із цієї причини у КПВВ «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське», «Мар’їнка» громадяни лінії не перетинали.

Это интересно:  Начался всеукраинский тарифный протест (ВИДЕО)

Фактичнно щоденний пропуск здійснюється лише в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська», а рух дорожнім коридором до КПВВ «Новотроїцьке» загарбники розблоковують двічі на тиждень – у понеділок і п’ятницю.

Так, 30 листопада на КПВВ «Станиця Луганська» 598 осіб пройшли в бік тимчасово окупованої Луганщини, а 964 особи пройшли на контрольовану територію.

Это интересно:  В Одесской области мужчина, который застрелил жену и себя, оставил предсмертные записки. ВИДЕО

Також позавчора представники окупаційної адміністрації на один день розблокували перетин лінії розмежування навпроти КПВВ «Новотроїцьке», де 90 громадян і 13 транспортних засобів вирушили на тимчасово окуповану територію України, водночас 41 громадянин і два транспортні засоби – на контрольовану територію.

У штабі нагадали, що з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції під час перетину КПВВ діють протиепідемічні заходи.

Это интересно:  У Харкові горіла будівля студентського гуртожитку (фото)

Переміщення територією контрольногу пункту здійснюється із дотримання соціальної дистанції та надягнутими індивідуальними засобами захисту органів дихання. Крім того, для пропуску на контрольовану територію громадяни повинні пройти температурний скринінґ і дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Вдома» чи обсервації.загрузка...

Adblock
detector