У Росії на лаву підсудних сядуть 20 Свідків Єгови - Новости Ю

У Росії на лаву підсудних сядуть 20 Свідків Єгови

17.09.2021   13:00    893
Головне слідче управління СКР завершило розслідування кримінальної справи стосовно 20 Свідків Єгови в Ханти-Мансійському автономному окрузі.

Про це повідомляє Інтерфакс-релігія.


З вересня 2017 по лютий 2019 року обвинувачені організували в Сургуті і Сургутськомву районі релігійне об’єднання і взяли участь в його діяльності. Крім того, вони збирали гроші для фінансування забороненої в РФ організації.


Это интересно:  Прячется за колонной и кокетничает с коллегами – первая неделя депутата Дмитрия Разумкова в Раде

При цьому, підкреслює відомство, члени осередку вживали заходи конспірації в своїй діяльності. «Зокрема, вони організували зберігання релігійної літератури та службової інформації в електронному вигляді у віддаленому доступі, застосовували захищені засоби зв’язку для спілкування між собою і здійснення проповідницької діяльності, а також розробили захисну тактику спілкування з співробітниками правоохоронних органів», — йдеться в повідомленні.

Это интересно:  По меньшей мере 25 погибших: в Нигерии прогремел мощный взрыв на нефтеперерабатывающем заводе

Залежно від ролі кожного учасника їм пред’явлено звинувачення за чч. 1, 2 ст.282.2 КК РФ, ч.1 ст.282.3 КК РФ (організація діяльності екстремістської організації та участь в ній; фінансування екстремістської діяльності).

Матеріали кримінальної справи передано до суду.

У квітні 2017 року рішенням Верховного суду РФ релігійна організація «Управлінський центр Свідків Єгови в Росії» і структури що входять до нього були ліквідовані і заборонені за екстремістську діяльність.

risu.ua
Adblock
detector