У Росії мотоблогер пішов під лід разом з байком (відео)

28.01.2021   20:08    242


Російський мотоблогер Олександр Юнань провалився під лід під час випробування ексклюзивного байка. Чоловік двічі втрапив у крижану воду. Перший раз разом із транспортом, а другий — просто не встояв на тонкій кризі. Екшн камера відзняла відео, як він чіплявся за транспорт, який тримався на воді.

Источник: nnovosti.info

Незапланована аварія сталася у місті Сортавалі республіки Карелія, куди мотоблогер-мандрівник приїхав випробувати техніку перед великою експедицією на Північний полюс.

«Покаталися лише хвилин 15-20. Повернув до мосту для гарного кадра, і тут же трайк (триколісний мотоцикл, — Ред.) пішов під воду. Сподівався, звісно, що буде холодніше, тобто лід буде міцніше», — розповів

47news Олександр.

Основна особливість байка — колеса низького тиску, які на воді тримаються наче поплавки.

«Він тримався на плаву сам і витримав мене, — каже Юнань. — З трайком нічого страшного не сталося. Години через дві-три його реанімували, завели. Тому він довів свою прохідність, а провалився в найбільш критичній точці, де лід був розмитий».

Друзі мотоблогера викликали рятувальників. З льоду його разом з байком витягали тросом. До слова, вага машини — 350 кілограмів.

Это интересно:  В Кривом Роге 15-летняя девочка создала «группу смерти» и планировала суицидзагрузка...

Adblock
detector