У Парижі відкрився Діснейленд, який через пандемію не працював вісім місяців

18.06.2021   01:44    294

Источник: glavcom.ua


17 червня Діснейленд відкрився для відвідувачів
Скріншот з відео Reuters

Згідно з правилами парку, тісне спілкування, в тому числі обійми, тимчасово припинені, а відвідувачі старше шести років зобов’язані носити маски


Закритий через пандемію Covid-19 паризький Діснейленд відкрився через вісім місяців простою. При цьому на території тематичного парку діють обмеження. Про це пише Reuters.

Это интересно:  Над Норвегией пролетел метеорит (видео)

Повідомляється, що 17 червня Діснейленд відкрився для відвідувачів. У той же час аніматори в костюмах мультяшних персонажів через обмеження не можуть традиційно обіймати відвідувачів для селфі й тримаються на відстані.

Згідно з правилами парку, тісне спілкування, в тому числі обійми, тимчасово припинені, а відвідувачі старше шести років зобов’язані носити маски.

Это интересно:  Стометрова пилова буря за кілька хвилин накрила китайське місто (Відео)


За словами гендиректора паризького Діснейленду Наташі Рафальскі, його відкриття стало переломним моментом для всього туристичного і готельного сектора Франції, який виходить з пандемії.Раніше у травні стало відомо, що тематичний парк Діснейленд у Парижі готується до відкриття з 17 червня після того, як зупинив свою роботу ще восени через пандемію коронавірусу

Парк розташований у Марн-ла-Валле. Він є одним із найвідвідуваніших місць Франції та був зачинений з 30 жовтня через карантинні обмеження. У паризькому Діснейленді працює близько 17 тисяч осіб.

Adblock
detector