У МОЗ пояснили нові критерії карантину, запровадженого в Україні до кінця року (Графіка, Відео)

16.10.2020   16:32    604


Адаптивний карантин, запроваджений в Україні через поширення коронавірусу, діятиме до кінця цього року, однак його критерії змінами до постанови уряду №641 від 13 жовтня змінені. 

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, пояснивши сьогодні на брифінгу нові рішення, прийняті Кабміном.

“Із 19 жовтня до червоного рівня небезпеки буде віднесено 68 адміністративних одиниць, тоді як наразі він діє в двох містах”, – сказав Максим Степанов.

Это интересно:  Відсидів за вбивство і став головою ОТГ: подробиці перемоги Лозінського на виборах (Відео)

Він пояснив, що таке різке збільшення кількості міст, районів і областей України в червоній зоні зумовлене новими критеріями карантину, запровадежними МОЗом і Кабміном.

Зокрема, червоний рівень епідемічної небезпеки тепер встановлюватимуть, якщо захворюваність протягом 14 днів складає понад 320 на 100 тисяч населення.

Також, за словами глави МОЗ, зміни до постанови Кабміну запроваджують чітке встановлення функцій контролю за карантинними заходами і обмеження, яких раніше в Україні не було.

Это интересно:  Презентуємо трейлер драми "Новини з усього світу" з Томом Генксом у головній ролі

Так, зокрема, незалежно від карантинного зонування, всі заклади громадського харчування в Україні тепер можуть працювати не пізніше, як до 22-ї години, а всі футбольні матчі, крім міжнародних, проводитись мають без глядачів на стадіонах.

Більше подробиць – у графіці МОЗ та поясненнях міністра охорониздоров’я України (на відео брифінгу – із 9 хв 45 сек від початку).

Это интересно:  В Турции при задержании террориста произошел взрыв (ВИДЕО)


7days-ua.com
загрузка...Adblock
detector