У МОЗ пояснили, чому Україна не буде купувати російську вакцину від Covid-19

18.10.2020   22:45    2650

Фото – gazeta.ru

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Україна не купуватиме російський препарат, який у РФ називають вакциною від Covid-19, оскільки він не пройшов необхідної стадії клінічних випробувань.

Про це з посиланням на Інтерфакс-Україна повідомляє “УП“.

“У світі не існує підтверджень того, що та вакцина, про яку говорять у Російській Федерації, пройшла всі фази клінічних випробувань, особливо третю. Ми знаємо, що в світі є багато виробників вакцин – досить потужних компаній, які тільки знаходяться на завершальній стадії клінічних випробувань. Третя стадія передбачає велику кількість людей, які є добровольцями. Зараз навіть немає предмета розмови для дискусій – купувати чи ні”.

Читайте також: Путін заявив про щеплення своєї доньки винайденою в РФ вакциною проти Covid-19

Міністр зазначив, що, перш за все, потрібно розуміти безпеку будь-якої вакцини і тільки тоді її можна рекомендувати громадянам. Він додав, що перед реєстрацією будь-яка вакцина повинна пройти всі необхідні стадії клінічних випробувань.

Читайте також: У США пояснили, що не так із російською вакциною проти Covid-19 (Відео)

Нагадаємо: раніше народний депутат фракції “Слуга народу” Олександр Качура заявив, що Україна буде зобов’язана закупити російську вакцину від коронавірусу, якщо буде доведена її ефективність.

Это интересно:  Рада рекомендует Зеленскому возглавить «коронавирусный» Нацштаб

Віктор Медведчук заявив, що вся його сім’я вже щеплена російською вакциною від коронавірусу.


7days-ua.comзагрузка...

Adblock
detector