У Мінську силовики розігнали протест проти чинного президента країни Олександра Лукашенка (Відео)

26.08.2020   22:43    460


AP Photo Dmitri Lovetsky

Під час чергового протесту проти чинної влади на площі Незалежності у білоруській столиці, ОМОН заблокував рух у центрі міста.

Як повідомляють учасники, міліція розігнала людей з площі, однак нікого не затримували і не били, передає Tut.by.

Однак пізніше, силовики почали оточувати та затримувати менші групи. Так, за повідомленнями очевидців, ОМОН оточив групу активістів з приблизно 20 людей – чоловіків затримали, жінок відпустили, інформує Суспільне.

Это интересно:  Атлет уступил медаль заблудившемуся сопернику (ВИДЕО)

Близько ста учасників мітингу сховались від силовиків у костелі поблизу близько сорока хвилин були заблоковані всередині: ОМОН чекав їх на виході. Однак станом на 21:15 людей випустили. Про затримання тих, хто переховувався в костелі наразі не повідомляється.

Дивіться відео TUT.BY. Политика:

Водночас, білоруська влада на час протестів обмежила доступ до інтернету на території Мінська.

Это интересно:  Козленок впервые увидел себя в отражении зеркала и удивил своей реакцией (видео)

“Згідно з розпорядженням уповноважених державних органів 26 серпня з 20.40 на території Мінська буде знижена пропускна здатність мобільного інтернету. Результатом виконання даної вимоги стане істотне погіршення якості сервісу передачі даних або тимчасова недоступність послуги”, – повідомляється в соціальних мережах одного з місцевих операторів.

Після розгону на площі Незалежності залишилися кілька бійців ОМОНу. Як повідомляють білоруські ЗМІ, люди почали повертатися.

Это интересно:  В Киеве Нацкорпус пикетирует телеканалы (ВИДЕО)


7days-ua.com
загрузка...Adblock
detector