У Мінську на Площі незалежності чоловік здійснив самопідпал: у нього опіки понад 50 відсотків тіла​ (відео)

23.01.2021   13:54    604


У Мінську на Площі незалежності чоловік здійснив самопідпал, його госпіталізували. Інцидент стався поблизу будівель уряду, парламенту, міської адміністрації Мінська та міської ради.

Источник: nnovosti.info

У мережі з’явилося відео, на якому до чоловіка, який горить, підбігають поліцейські і намагаються загасити вогонь.

Прессекретарка мінської адміністрації Наталя Ханусевич заявила, що інцидент розслідується. Речниця Міністерства внутрішніх справ Ольга Чамаданова додала, що «наразі неможливо надати детальну інформацію про інцидент».

Это интересно:  У Києві біля гаражів пролунав потужний вибух, у сусідньому будинку повилітали вікна

Представники Міністерства охорони здоров’я заявили, що чоловік, особа якого не розголошується, перебуває в непритомному стані та має опіки понад 50 відсотків тіла.

Як відомо, лідер білоруської опозиції Світлана Тіхановська заявила, що протести білорусів, які стали нечисленними і локальними, до весни знову стануть масовими.

«Важливо те, що в серці і голові, це не змінилося. Зараз народний рух буде наростати і до весни повернеться до колишніх обсягів», — сказала Тіхановська.

Нагадаємо, протести в Білорусі спалахнули в день президентських виборів 9 серпня 2020 року, коли були повідомлені перші результати, озвучені владою. І в Білорусі, і у світі широко вважають, що офіційні результати виборів були сфальсифіковані.загрузка...

Adblock
detector