У Львові виявили бари, що порушували карантинний режим. Фото - Новости Ю

У Львові виявили бари, що порушували карантинний режим. Фото

21.10.2021   14:55    983

У ніч на 20 жовтня у Львові правоохоронці провели рейд для перевірки закладів громадського харчування на дотримання карантинних вимог.

Про це повідомляє «Діло».


Зокрема, кафе, бари, ресторани та нічні клуби повинні завершувати свою роботу до 23:00 год, а їх персонал повинен мати при собі сертифікати про вакцинацію або ПЛР-тест, зроблений не пізніше ніж 72 год тому. При цьому заклади повинні працювати із заповненням не більше 50% від загальної кількості місць, з обов’язковим дотриманням маскового режиму.


Загалом, у кожному районі Львова працює близько 10 мобільних груп, до яких входять представники поліції, Держпродспоживслужби, санітарні лікарі та працівники органів місцевого самоврядування.

За даними “Діла” від компетентних джерел, перевірили більше 1100 об’єктів. За результатами виявлених порушень склали 87 протоколів.

Під час перевірки у центрі міста виявили кілька барів та кафе, де порушувався дозволений час роботи та кількість гостей.
Представники Нацполіції винесли попередження кільком барам.

«Корзо Паб» на вул. Рогатинців був майже повністю заповнений відвідувачами, які дивились футбол.

«Che Cazzo» ж на вул. Сербській приймав гостей на терасі перед баром, стверджуючи, що заклад продає алкоголь та їжу лише «на виніс».

Правоохоронці пояснюють, що за відсутність covid-сертифікатів у персоналу штрафуватимуть власників закладів, а наявність маски та заповнення залу – відповідальність самих працівників. За злісне порушення на них складатимуть постанову або протокол про адміністративне правопорушення. На їх основі суд може покарати продавця штрафом від 170 грн до 34 тис грн.

За результатами роботи рейдових груп від 14 жовтня на території Львова та області виявлено 188 порушень карантинних норм, за якими складено 9 протоколів про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення та 179 постанов по справі про адміністративне правопорушення за ч.2 ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

dilo.net.uaAdblock
detector