У Львові лікаря звинувачують у побитті жінки

23.04.2021   17:22    269


У Львові лікаря військового шпиталю звинуватили в нападі й побитті жінки з дитиною на руках, а пізніше і її батька. Причиною начебто стало паркування.

Источник: nnovosti.info

Інцидент 22 квітня трапився на вулиці Драгана, 34. Про це написала потерпіла Ніна Мединська у Facebook.

За словами жінки, все почалося з того, що вона приїхала до своїх батьків і поставила авто біля будинку під їхніми вікнами. Коли жінка виймала сина з автокрісла, то помітила автомобіль, водій якого почав лаятися і вимагати, щоб вона від’їхала. Коли та відмовилася, чоловік підійшов до неї і почав бити.«Я припаркувалася у відведеному місці. Він став відповідати мені нецензурною лайкою і погрожував фізичною розправою. Приблизно через хвилину вийшов зі свого авто марки «Форд» і почав наносити мені удари ногами по нижній частині тіла, я в той час тримала на руках 7-місячну дитину!» – наголосила Мединська.

Вона додала, що цю перепалку з вікна побачили її рідні. А коли батько Ніни, у якого, як вона зазначила, хворе серце, вийшов на захист, то чоловік «почав наносити удари ногами і йому, обзивати нецензурними словами».

Это интересно:  Затримані у справі про викрадення Чауса воювали на Донбасі (відео)

На допомогу потерпілим прийшли перехожі, які допомогли припинити бійку. З місця інциденту нападник зник. Пізніше з’ясувалося, що нападником нібито виявився хірург міського військового шпиталю.


Adblock
detector