У лікарні на Чернігівщині, де від пневмонії померла літня жінка, проведуть перевірку (Відео)

20.11.2020   19:05    4107days-ua.com

фото: Високий Вал

За фактом оприлюднення у ЗМІ інформації про смерть жінки, якій надавали медичну допомогу в КНП «Бобровицька центральна районна лікарня», голова Чернігівської обласної державної адміністрації Анна Коваленко доручила провести невідкладну перевірку закладу.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської ОДА.

Так, 18 листопада в ефірі каналу NEWSone був оприлюднений сюжет про 74-річну пацієнтку, яку виписали з пневмонією з лікарні. Також в цьому відео йдеться про те, що жінка померла.

Это интересно:  На памятных мероприятии ко Дню голодомора в Харькове произошли столкновения. ВИДЕО

74-річну Катерину Іванівну з пневмонією, тремтячими руками і скаргами «не можу дихати», виставили за поріг інфекційної лікарні в Бобровиці Чернігівської області. А речі викинули через вікно, – повідомив журналіст Богдан Амінов, інформує видання Українські новини.

Жінку попросили покинути лікарню зі словами «вдома долікується» і «вона по коридору бігала, це вона втомилася просто».

Дивіться відео NEWSONE:

Катерина Іванівна вийшла за поріг, сіла на лавочку на подвір’ї інфекціонки і не змогла далі йти. Водії таксі один за одним відмовлялися приїжджати до ковідной лікарні. Боялися заразитися.

Это интересно:  В Первомайске журналисты нашли маньяка, который нападал на женщин: насильник на свободе

Жінку все ж доставили додому, їй стало гірше. Знову швидка, знову «інфекціонка». Але вже було пізно. Зрештою вона померла.

19 листопада Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації розпочало службову перевірку випадку надання медичної допомоги хворій К. в КНП «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицького району.

Створена спеціальна комісія, яка з’ясує обставини надання медичної допомоги пацієнтці у медичному закладі та за результатами якої будуть прийняті відповідні рішення. Керівник Управління охорони здоров’я Петро Гармаш одразу відбув у відрядження до Бобровицького району.

Это интересно:  У Росії випадково застрелили чиновника

Також голова Чернігівської ОДА звернулася до ГУ Національної поліції в Чернігівській області щодо перевірки даного факту та інформації, викладеної у сюжеті телеканалу.


загрузка...


Adblock
detector