У космосі виявлено величезну структуру (Відео)

19.07.2020   05:00    1736


Астрономи з Гавайського університету виявили в космосі нову масивну структуру, яка отримала назву Стіна Південного Полюса.

Вона знаходиться на відстані в 500 мільйонів світлових років від Землі.

Ця міжгалактична «стіна» складається зі скупчення тисяч галактик довжиною близько 1,4 мільярда світлових років і являє собою півколо з дугою в 200 градусів.

Это интересно:  Какие праздники 21 сентября 2020: любопытные факты и традиции (ВИДЕО)

Найбільш щільна частина цієї структури знаходиться в напрямку Південного Полюса Землі. Попри те, що «стіна» знаходиться відносно недалеко від Землі, її не могли раніше виявити, оскільки вона розташована в зоні так званого галактичного затемнення.

Дослідники використовували метод мапування, за допомогою якого виміряли пекулярну швидкість галактик. І таким чином ідентифікували структуру і потім створили тривимірну карту. Один з її рукавів простягається в напрямку сузір’я Кита, а інший в напрямку сузір’я Апуса. Дослідники вважають, що «стіна» може йти ще далі й вийти за межі вивченого регіону. Крім цього, вони назвали приблизну масу структури — вона становить близько 100 мільйонів мільярдів мас Сонця. Варто відзначити, що Стіна Південного Полюса є однією з десяти найбільш масштабних космічних структур з коли-небудь знайдених. Серед них можна назвати Велику стіну Слоана, Велику стіну Геркулес-Північна Корона. А разом ці стіни утворюють те, що астрономи називають космічними мережами.

Это интересно:  Очень вкусный торт Шоколадный бархат (видео)
загрузка...Adblock
detector