У Києві вчителька інклюзивного класу побила дитину з аутизмом (відео)

19.06.2021   14:03    222

Источник: glavcom.ua

«Захисту також потребують учні, які стали свідками насильства» – Денісова


Фото з відкритих джерел

Поліція Києва з’ясовує причетність учительки до побиття школяра

У Києві в одній зі шкіл вчителька інклюзивного класу побила учня з особливими освітніми потребами. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.


«Під час моніторингу соціальних мереж мною виявлено відео, з якого вбачається порушення права учня однієї зі столичних шкіл на гідне ставлення та захист від насильства. Так, на відео зафіксовано факт вчинення фізичного насильства над дитиною з особливими освітніми потребами вчителем інклюзивного класу. Свідками цього також стали інші учні», – написала вона у Фейсбуці.

Это интересно:  "Він забрав мою смерть": пілот, який розбився на Прикарпатті, 8 років тому втратив в авіакатастрофі сина (фото, відео)

Денісова повідомила, що звернулася до голови Шевченківської районної державної адміністрації «для забезпечення невідкладного реагування на цей ганебний факт».

Омбудсман наголосила на необхідності захисту дітей від усіх форм насильства, а також звернула увагу на те, що діти, які стають свідками злочину, зазнають психічного травмування.

«На кожен такий факт має бути забезпечено своєчасне та належне реагування як з боку соціальних служб, так і правоохоронних органів», – наголосила Денісова.

У Департаменті освіти і науки Києва повідомили, що вже проводять перевірку.

«Фахівці Департаменту освіти і науки вийшли на перевірку до школи №58 Шевченківського району, у зв’язку з інцидентом в одному з інклюзивних класів. Про цей випадок стало відомо з відео, що з’явилось в мережі інтернет сьогодні вночі. Перевірку буде здійснено максимально ретельно із залученням правоохоронних органів та служби у справах дітей. По закінченню перевірки, в межах чинного законодавства, буде прийнято відповідні управлінські рішення щодо учасників цього конфлікту», – йдеться у повідомленні.

Это интересно:  Медична експертка ЮНІСЕФ пояснила, чи потрібно вакцинуватися третьою дозою проти коронавірусу. ВІДЕО

Як повідомлялося, народний депутат Павло Сушко розмістив у Телеграмі відео, на якому зафіксовано інцидент, уточнивши, що він стався в інклюзивному класі київської школи №58.

Правоохоронці проводять перевірку інциденту, який стався в одній з київських шкіл.

«Відео за участю працівниці школи та вихованця поліцейські виявили під час моніторингу соціальних мереж. Правоохоронці негайно відреагували та виїхали на місце події. Наразі ювенальні поліцейські спілкуються з учасниками події, педколективом та батьками школярів», – йдеться у повідомленні.

Это интересно:  У Пітері знайшли труп жінки, прив'язаний за шию проводом до автомобіля

Попередньо ювенальні поліцейські з’ясували, що цей інцидент стався у грудні минулого року, проте тоді до поліції ніхто не звертався.

Зараз поліцейські проводять перевірку, після завершення якої події буде надано правову кваліфікацію.

Adblock
detector