У Києві розгорілися пристрасті довкола концерту російського Басти (відео)

25.06.2021   21:48    571

Источник: glavcom.ua

Фото: wikipedia.org

Російський репер виступить в Києві 25 і 26 червня


Російський репер Василь Вакуленко, більш відомий під псевдонімом Баста, виступить в Києві 25 і 26 червня в столичному клубі Stereo Plaza.

Тим, хто збирається най його концерт, український журналіст Андрій Павловський нагадав, що репер підтримав російську агресію в Україні. Про це Павловський написав у своєму Telegram-каналі.


Это интересно:  Макрона завалили вінками у Французькій Полінезії (відео)

«Тим хто йде на концерт закидають, що репер підтримав російську агресію в Україні, а вони тепер відвідують його концерт. А ви за проведення таких концертів чи Баста повинен бути під забороною в Україні?», – написав журналіст.

Тим часом,у Києві під клубом, де проходить концерт Басти зібралися як його прихильники, так ті, хто засуджують артиста з держави-окупанта. Між ним виникла суперечка.

Это интересно:  На Волині вирував буревій (відео)

«Участь у заході, який прославляє окупацію Криму, є прямою підставою не пускати його в Україну як особу, яка загрожує національній безпеці… СБУ про це знала, але його все-таки пустили», – раніше говорив активіст.

Додамо, що російські артисти продовжують спокійно гастролювати регіонами України, пропонуючи українцям «посередній» репертуар з країни-агресорки, на який, як не дивно, тут також є попит.

Adblock
detector